Regulamin katalogu stron firmowych

Zasady dokonywania wpisów.

- Przyjmujemy zgłoszenia stron firmowych,  przypisanych tylko do jednej kategorii.

- Do katalogu dodajemy wyłącznie wartościowe strony firmowe, w których występuje polska wersja językowa, kierując się subiektywną oceną wynikającą z niniejszych zasad.

- Wszystkie wpisy przed dodaniem do katalogu są starannie sprawdzane przez moderatora, wpisy niezgodne z niniejszymi zasadami są usuwane.

- Opis zgłaszanej strony firmowej powinien zawierać minimum 3000 znaków i przedstawiać promowaną firmę w sposób unikatowy (nie może być powieleniem treści z innych katalogów lub serwisów WWW). Nie może on zawierać treści uznawanych za obraźliwe, erotycznych, niezgodnych z prawem, nie może zawierać również nieuzasadnionych powtórzeń słów kluczowych, braków znaków interpunkcyjnych, rażących błędów  itd. Powyższe uwagi dotyczą również grafik/zdjęć umieszczanych w katalogu.

- Nie umieszczamy podstron, podserwisów, stron w budowie, stron będących powieleniem innych stron, stron źle wyświetlających się w popularnych przeglądarkach internetowych, stron zawierających wirusy, trojany lub szkodliwe oprogramowanie itp.

- Zastrzegamy sobie możliwość zmiany tytułu, opisu, słów kluczowych i kategorii.

- Koszt związany z rozpatrzeniem zgłoszenia oraz moderacją dla wynosi (do odwołania) 0 zł.

- Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszych zasad (regulaminowych), nie  zobowiązujemy się do przekazywania użytkownikom informacji o ewentualnych w nich zmianach.